وبلاگ – کلاسیک (1 ستون)

بازگشایی حضوری دبیرستان فرزانگان4- فروردین1401

 

 

در پی ابلاغ دستورالعمل حضوری شدن مدارس از چهاردهم فروردین ماه 1401، تمامی کلاس ها و آموزش ها در دبیرستان فرزانگان4 از 14 فرودین 1401 به صورت حضوری و منطبق بر زمانبندی پیش از شیوع بیماری کرونا تشکیل شد. فضای پرنشاط آموزشگاه در این روز قابل توجه بوده و نویدبخش سالی نیکو است.

 

ثبت نام کنکور1401 در دبیرستان فرزانگان4 – 1400/11/18

 

 

فرآیند ثبت نام کنکور سراسری 1401 از چهارشنبه 13 بهمن ماه 1400 به مدت سه روز کاری در دبیرستان فرزانگان4 مشهد انجام شد.

در فرآیند ثبت نام ، دانش آموزان توسط مشاور ویژه کنکور و معاونت فناوری آموزشگاه راهنمایی و پشتیبانی شدند.

برگزاری وبینار کاربردی تکنیک های محاسبات – 1400/11/19

 

 

سلسله وبینارهای آشنایی با تکنیک های محاسبات در ریاضی از تاریخ 19 بهمن 1400 در دبیرستان فرزانگان آغاز شد.

در این وبینارها نکات بسیار کاربردی با موضوع روش های محاسبات در ریاضی آموزش داده می شود و  توسط یکی از برگزیدگان کنکور سراسری ارائه می گردد. وبینار محاسبات ریاضی با استقبال بسیار خوب دانش آموزان روبه رو شد. فراگیری این نکات، در کنکور و سایر آزمون ها کمک بزرگی به افزایش سرعت حل سوالاتی که به محاسبات ریاضی وابسته است، می کند.

   

برگزاری وبینار توجیهی دبیران 1400/10/6

اولین کارگاه آموزشی کارسوق استانی فردوسی (در راستای جشنواره ی ملی فردوسی)، ویژه ی دبیران مدارس سمپاد در تاریخ 1400/10/6 به صورت وبینار برگزار گردید. در این نشیت سرکار خانم دکتر امینی، دکتری زبان  و ادبیات فارسی گرایش حماسی،سخنان ارزنده ای پیرامون شاهنامه ارائه نمودند. سپس سرکار خانم دکتر زنگنه، مدیریت دبیرستان فرزانگان4 مشهد و رئیس دبیرخانه، توضیحات لازم در زمینه ی روند اجرای برنامه ها را توضیح دادند و در پایان سرکار خانم دکتر شیعه علی، سرگروه ادبیات متوسطه دوم استان خراسان رضوی، راهنمایی های لازم جهت نحوه جذب و جهت دهی دانش آموزان در مسیر شرکت در کارسوق استانی فردوسی را به دبیران شرکت کننده در وبینار ارائه نمودند.

 

برگزاری اولین جلسه هماهنگی دبیرخانه کارسوق استانی فردوسی 1400/10/4

 

اولین جلسه ی هماهنگی کارسوق استانی فردوسی، درتاریخ 1400/10/4 با حضور اعضای کادر اجرایی دبیرخانه، در دبیرستان فرزانگان4 مشهد برگزار شد. در این جلسه اهداف و محورهای اصلی تعیین و شیوه نامه تدوین گردید. همچنین هماهنگی های لازم جهت برگزاری کارگاه ها صورت پذیرفت. پس از اتمام جلسه، شیوه نامه جهت اطلاع رسانی به مدارس،برای سمپاد خراسان رضوی ارسال گردید.

 

برگزاری ویژه برنامه روز دانش آموز در اردوگاه شهدای مدافع حرم – 1400/08/12

 

 

۱۲ آبان‌ماه 1400، ویژه برنامه‌ی روز دانش‌آموز در قالب یک اردوی مفرح در اردوگاه مدافعان حرم، با حضور دانش‌آموزان و کادر اجرایی و آموزشی دبیرستان فرزانگان۴ و همچنین والدین مدعو و روسا و معاونین و کارشناسان سازمان سمپاد و  اداره‌ی آموزش و پرورش ناحیه‌ی۱ مشهد برگزار گردید.

  • برنامه‌های فرهنگی و تفریحی و ورزشی برای دانش‌آموزان
  • دعوت از دانش‌آموزان افتخارآفرین سال گذشته به همراه والدین و تقدیر از ایشان
  • اهدای هدیه‌ی روز دانش‌آموز به تمامی دانش‌اموزان
  • سخنرانی جناب آقای دکتر محمدپور رپیس سازمان سمپاد خراسان رضوی
  • سخنرانی جناب آقای خاتم‌پور رپیس اداره‌ی آموزش و پروررش ناحیه‌ی۱ مشهد
  • پذیرایی از مهمانان و…

از جمله برنامه های انجام شده در این برنامه و مراسم بود.

فهرست